jaiks! no ei mulla hätää ole, mutta...

Vierailija

Oli ihan pakko tehdä tänne tunnus ja kysyä neuvoja tai jos muilla olis samoja kokemuksia. Eli siis söin nyt ensimmäistä kertaa e-pillereitä 3kuukautta putkeen,sitä ennen olin syönyt 3 kuukautta ja niiden välissä aina viikon tauko. Joten keskiviikkona otin viimeisen pillerin laatasta ja silloin alko siis viikon tauko tämän kolmen kuukauden jälkeen. No touhusimme poikaystäväni kanssa keskiviikkona ja sitä ennen seksistä oli 4 päivän tauko, koska olimme molemmat olleet kuumeessa, ja yhdynnän jälkeen mun alapäästä tuli sellasta vaaleanrusertavanpunaista löllöö ja siitä päivästä sitä on tullu ihan minitippoja mun pöksyihin. Mietin vain, että voiko tämä mahdollisesti olla kuivunutta verta, jota on jäänyt johonki tonne ja sit se valahtaa nyt ulos. Vai mitä muuta tämä voisi olla? Koska raskaana en ole, sillä joka ikinen päivä puolen vuoden aikana oon sen pillerin ottanu ja lähes aina samaan aikaan.

Kommentit (2)

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat