Tietoa vailla.

Vierailija

Kysymys liittyy e-pillereihen, yaz-merkkisiin. Olen syönyt kyseisiä pillereitä vajaa 7 kuukautta enkä ole koskaan koittanut syödä kahta liuskaa putkeen. Koitin kuitenkin nyt ja päätös tuntuu tyhmältä, sillä ärsyttävää vuotoa ilmennyt.. :( Mistä voi johtua? Onko kokemuksia kyseisestä asiasta?Vastauksia kaipailen :)

Kommentit (3)

Vierailija

Jos lukisit käyttöohjeen, niin siellä kerrotaan, että kun syö liuskoja yhteen, niin joillakin voi ilmetä välivuotoa. Eli ihan normaalia asia. Nyt lukemaan ne käyttöohjeet!

Vierailija
Vierailija

Jos lukisit käyttöohjeen, niin siellä kerrotaan, että kun syö liuskoja yhteen, niin joillakin voi ilmetä välivuotoa. Eli ihan normaalia asia. Nyt lukemaan ne käyttöohjeet!

 

niimpä niin..

 

Vierailija
Vierailija
Vierailija

Jos lukisit käyttöohjeen, niin siellä kerrotaan, että kun syö liuskoja yhteen, niin joillakin voi ilmetä välivuotoa. Eli ihan normaalia asia. Nyt lukemaan ne käyttöohjeet!

 

niimpä niin..

 

?

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat