häiritsevä ja kiusallinen ongelma, help !

Vierailija

olen syönyt vuoden e-pillereitä mutta tossa 1.5kk sitten oli kuukauden tauko ku hukkasin reseptin,sit alotin taas normaalisti uudestaan ja ekn levyn jälkeen otin toisen levyn käyttöön heti perään ku en halunnu sillon vielä menkkoja. nyt olen toisesta levystä syönyt vähän yli viikon verran, ja eilisestä asti on alkanut tulla pientä vuotoa,rusehtavaa tai jotain ,ja sellasia isoja klimppejä tai mitä onkin,vaikka itse menkkojen pitäisi alkaa vasta kun olen levyn syönyt loppuun eli parin viikon päästä. mitä ihmettä !? ei oo ennen ollu tällästä . apuja kiitos ! :D

Kommentit (1)

Vierailija

se on aivan normaalia, esimerkiksi minulle on käynyt samoin kun en pitänyt taukoa. Enää sellaista ei tapahdu koska olen syöny jo 4vuotta pillereitä ja keho on tottunut jo näihin tauvvottomiin kuukausiin :DD

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat